športno društvo NK Kolpa

SELEKCIJI U12 IN U13 DELNO USPEŠNO ZAKLJUČILI TEKMOVALNI VIKEND

Današnja sobota je prinesla novi krog za selekcijo U12. V Športnem parku Podzemelj je bila tekma proti gostujoči ekipi NK Litija pravi preizkus za naše fante. Tekma in borba za vsak del travne površine je trajala skozi celo tekmo. Domači fantje so pokazali veliko mero borbenosti, kljub temu, da so po prvem polčasu zaostajali že z 2:0. Odločno so krenili v drugi polčas in nasprotniku niso dovolili da bi razvil igre. Z visokim presingom so nasprotnike prislili na napake in posledično uspeli zadeti. Z nekaj smole pa se je rezultat končal z 1:3 za gostujočo ekipo.

Selekcija U13 pa je gostovala pri ND Ilirija v Ljubljani. Čeprav tekma danes ni bila preveč atraktivna in skozi tekmo smo videli veliko možnosti za nadaljnje izboljšave, pa vendar je našim fantom uspelo doseči prvo prvenstveno zmago. Za našo ekipo sta zadela Vid Peršič in Klemen Nastav. Po končani tekmi pa je še dodaten nasmeh na obraze našim fantom narisal Tin Štricelj, nekdanji igralec NK Kolpa, kateri že nekaj let uspešno igra za članksko ekipo ND Ilirija. Hvala Tinu, da je nam je posvetil nekaj časa ter opravil slikanje z našo ekipo.

Srečno obema ekipama v prihodnjem tekmovalnem vikendu!