športno društvo NK Kolpa

NESREČNA SOBOTA ZA NAŠE MLAJŠE SELEKCIJE

V letošnji sezoni smo v ŠD NK Kolpa, po nekaj letnem premoru, sestavili tudi selekcijo U12, katera pridno trenira pod vodstvom trenerja Uroša Štuklja. Tekmovalni del jesenskega dela sezone 2024/2025 se je začel s tekmo na domačem terenu in sicer proti ekipi NK Arne Tabor 69. Tekma je bila prvi preizkus za večino fantov v igri 9:9. V vročem popoldnevu, ob lepem številu gledalcev, je naša ekipa prikazala kar nekaj lepih akcij in veliko požrtvovalnosti. Tokrat pa smo morali priznati premoč vrstnikom iz Ljubljane (0:3). Fantje z dvignjenimi glavami komaj čakajo na treninge in novo tekmo v prihajajočem tednu.

Selekcija U13 je pod vodstvom trenerja Tomaža Kralja tokrat gostovala pri NK Bravo v Ljubljani. Domačini so bili premočan nasprotnik, saj so tekmo dobili kar z visoko zmago. Sami vemo, da se bomo morali navaditi na nov sistem igranja, večje igrišče, prepovedan položaj… in vemo, da nas čaka še veliko trdega dela.

Selekcija U15 pa je danes dopoldne, pod vodstvom trenerja Tomaža Čurka gostovala pri NK Brinje Grosuplje. V prvem polčasu se je naša ekipa proti močni in dobro organizirani ekipi Brinja dobro upirala in na odmor odšla z minimalno razliko 1:0. V drugem polčasu pa so bili domačini zelo uspešni pri realizaciji svoji priložnosti in tudi zasluženo visoko zmagali.

Trenerju selekcije U15 Tomažu Čurku, ki danes praznuje rojstni dan želimo vse najboljše in najlepše ter veliko uspehov v sezoni!

Srečno in uspešno vsem ekipam v prihajajočem vikendu!